Lov gorgosauru 4.Ztracený na ostrově Gie!

26. února 2010 v 14:20 | PRE-History |  Obři pradávné planety země
Dvouprsták spal ale vtom ho něco vzbudilo probudil se a šel se porozhlédnout a viděl že to byl jenom Sordes to ho vzbudilo proletěl kolem ale cosi v dáli viděl Iguanodona měl pořád příšerný hlad!Chtěl ho ulovit plížil se a už chtěl po něm vyskočit ale říkal si že Iguanodon je moc velká kořist je zvyklý na Parasaulophuse jsou ohodně menší tady na Gie je všechno moc velké! Tak aspon poprvé uloví něco hrozně velkého tak už ho chtěl ulovit ale vtom mu překřížil cestu Jížní Allosaurus a místo aby ho zabil tak ho hned někam hnal z džungle ihned ven:
Dvouprsták běžel za ním nakonec ho zavedl do jejich smečky potom přišel vůdce:
A ten Dvoprstáka odmítl žádné další žíznivé krky už nechce ale potom si ho pořádně prohlédl a říká si že má hrozně dutou hlavu je skoro celý modrý a je trochu menší než ostatní Jížní allosauři si toho taky všimly a má dva prsty jeto vážně něco divného něco takového nikdy ještě neviděly ale vypadá trochu jako Scipiceratholus ale ten je zelený a je asi o 5m větší takže proně jeto záhadný tvor tak ho nakonec příjmul ale ten Jížní allosaurus který ho přivedl tak ten ho taky bude učit naším způsobům ale už je noc dou všichni okamžitě spát Dvoupstákovi je mezi Jížními allosaury dobře ale ted už jdou všichni spát.!Ráno!


Všichni se vzbudily a Dvouprsták taky a byl čas učit Dvouprstáka první zákony!


1.zákon: nikdy nebudeš lovit sám a bez svolení vůdce!
2.zákon: nikdy neomítnu příkaz vůdce!
3.zákon: budem si navzájem pomáhat!

Dou ted na lov Dvouprsták taky je to jeho první lov s Jížními allosaury jejich taktika je taková že jdou 2 ze předu stáda 2 zleva a prava a 3 ze zadu Dvouprsták je mezi nimi ale nejdou lovit Iguanodony nebo tak něco tak malého ne! Oni loví velké sauropodní dinosaury Titanosaury! A ted! Už vystartovali jako střela! Probíhají kolem nich a vybírají si vhodný kus a už ho mají:
Drží se dál od stáda už po něm jdou a chnap! Už je mrtvý Dvouprsták hltal kusy masa tak velké jak všechno maso znás už se najedli ale žrali dál at jím vydrží na horší časy. Ale vtom přiběhl Scipiceratholus a celého Titanosaura si odtáhl Allosauři nemohli nic dělat! Tak šli do svého ůtočiště a šli se vyspat ale Dvouprsták neusnul a šel do džugle všichni ještě spali v džungli spatřil všeliaké oči červené skryté v keřích! A najednou na něj vyskočili Phocerálové!:

Tak už radší utíkal spát ale Phocerálové se ho držely jako klíště ale jeden Jížní allosaurus mu pomohl tak už šli spát.!Ráno!

Dvouprsták se vzbudil ale všichni Jížní allosauři byli pryč! Tak je šel hledat přez džungli přes hory přes moře ale najednou ho potkal Scipiceratholus:
A měl vážný problém musel rychle utéct utíkal co mu nohy stačily a už byl u smečky se smečkou už šli lovit Scipiceratholus za nimi neutíkal neměl důvod Scipiceratholusové loví sami jsou samotáři a navíc zrovna neměl hlad a navíc jsou pomalý a loví Gigantické tvory ne malé allosaury a jednoho Gorgosaura! Dvouprsták lovil se smečkou Iguanodony O 2h později! jednoho nakonec ulovily a šli spát byli unaveni!Ráno!

Všichni se vzbudily a najednou kolem nich přešlo stádo Muttaburrasaurů: Nevěděli jestli je mají lovit a nebo jenom stát a přihlížet Muttaburrasauři jsou tu jenom jednou za rok! Tak se nakonec rozhodli zaůtočit vylédli si vhodnou kořist jeden osamělý Muttaburrasaurus:Muttaburrasaurus


Běželi přímo proti němu jeden Jížní allosaurus vyskočil na něj ale Muttaburrasaurus mu ukousl ruku v sebeobraně zraněný Allosaurus musel jít pryč ale potom zaůtočila celá smečka ale Dvouprsták dostal nápad Zaůtočit ze zálohy zautočil a mířil přímo na ocas a pak na krk a dostal ho! Dvouprastáka za tuhle odvážnou scénku příjmuli do smečky už na všechen smutek zapomněl!


O 2 roky později!

Dvouprsták byl nejvýznamějším členem smečky lovcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Šli zrovna na lov Titanosaurů Celá smečka si vybrala jednoho Titanosaura kterého bude lovit ale Dvouprsták se oně nezajíma on vraždí jednoho Titanosaura po druhem:


Demu to super dobře vysloužil si přezdívku Zabiják jeto nejobávanější dravec na Gie hele jeden Irritator zrovna loví taky Titanosaury ale Dvouprsták s celou smečkou už jsou po jídle jdou do utočiště. Ale Dvouprstákovi se zdá že ho něco sleduje tak se najednou otočí a sleduje je Irritator tak se na něj hned vrhnul jak tu byl od začátku tak se toho obra bál ale ted se nebojí ničeho chtěl ho zabít byl boj a na jednou jak Dvouprsták údeřil tak vtom se mu začali vracet vzpomínky na Herku na samici s kterou na posledy spal na smečku na vůdčí samici jak umřela na Ameriku Ale najednou se probral a Irritator mu dal tak silnou ránu že už se nepostavil a měl zlomené žebra a omdlel.O 3h později.
Už se probral a zjistil že byl 3h v comatu tak šel hledat smečku musel jít jenom přes džungli a už před útočištěm všichni ho viděly šli za ním mu nabídnout trochu masa ale vtom 3m před Dvouprstákem vybuchl kráter!!!!!!!!!!! Vybuchovaly všude krátery! A sopky! Prostě všechno Dvouprsták utíkal a smečka hned za ním Iguanodoni utíkaly hned za nimi! A vtom gigantická vlna žhavé lávy byla hned za nimi museli utíkat žhavá láva hned Titanosaury za nimi uškvařila za živa celý ostrov utíkal i když nemají kam utéct láva odtekla nakonec do moře Dvouprsták se za stal vůdcem smečky:

Dvouprsták a celá smečka teda celý ostrov netušil že to není konec najednou nastalo zemětřesení! Tak zase utíkal a potom žhavé gejzíry začali prskat všude kolem celého ostrova utíkali všude možně a pak to skončilo podívaly se a zjistily všechno se změnilo celá Gie se změnila už není jaka dřív ted je rozdělena na tři kusy tohle byla Gie předtím:
A tohle je ted:


Všechno se tak hodně změnilo!Dvouprsták o 10 let zemřel na stáří a z vyčerpanosti a neměl už nikdy děti ani manželku a byl legenda celého ostrovu celou Gii změnil byl hrdina zachránil celou smečku před jinímy dinosaury a před lávou až do ted se oněm povídá,jeho legenda,někdo si mislí že je to jen báj ale tohle je skutečnost legenda celé Gie.


The end.


INSPIROVAL:

Scénář: PRE-History
Úprava: Cool
Inspirace: Dávná historie,HAAS,Mojeznámky
Vytvořil: Cool,PRE-History

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 26. února 2010 v 16:30 | Reagovat

Pěkné!!!

2 Eva Eva | Web | 26. února 2010 v 18:07 | Reagovat

Super!

3 HAAS HAAS | Web | 11. března 2010 v 17:19 | Reagovat

Jedna malá věcička: Když dáváš na blog video, tak najednou nejdou zobrazit komentáře. Ten článek byl moc pěkný. Jinak: Nechtěl bys napsat nový příběh?

4 PRE-History PRE-History | Web | 11. března 2010 v 18:37 | Reagovat

[3]:
Jo budu psát přece se to píše v Dino novinách.

5 Eva Eva | Web | 13. března 2010 v 17:18 | Reagovat

[4]: Hmmm... Ale proč až třicátýho?

6 HAAS HAAS | Web | 13. března 2010 v 17:20 | Reagovat

[5]: Ten komentář jsem napsal já, akorát pod profilem sestry, neva?

7 JAKUB_DINO_HUNTER JAKUB_DINO_HUNTER | 27. srpna 2010 v 12:02 | Reagovat

SUPER PRÍBEH. =D

8 josh josh | 5. srpna 2014 v 12:03 | Reagovat

mno chyb je tam jak maku. zmatecne a prijde mi to trochu okopirovane od gottie a allosaura havaye na blogu ostrovtajemství

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama